Rzetelna Firma

Oferta

Jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji!

 • telefonicznie lub pocztą e-mail ustalimy termin spotkania w naszej siedzibie lub w miejscu przyszłej inwestycji,
 • dokonamy inwentaryzacji (pomiaru i opisu) pomieszczeń,
 • wysłuchamy i zanotujemy Państwa uwagi co do zagospodarowania pomieszczeń - jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie i uwagi dotyczące projektu, 
 • przygotujemy wstępną aranżację wnętrz oraz - po dokonaniu wyboru pod względem materiałowym - kosztorys na wykonanie przyszłej zabudowy,
 • po akceptacji wstępnego projektu oraz kosztorysu przygotujemy projekt wykonawczy oraz komputerową wizualizację,
 • po wyprodukowaniu zamówionych mebli i sprzętu, dostarczymy je i dokonamy fachowego i szybkiego ich montażu,
 • zapewnimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

REALIZUJEMY ORAZ DOKONUJEMY KOREKT RÓWNIEŻ GOTOWYCH PROJEKTÓW!

Specjalizujemy się w produkcji mebli o prostych, łukowych lub nietypowych kształtach i indywidualnych konstrukcjach do mieszkań, hoteli, biur, banków a także gabinetów, salonów, aptek, sklepów i innych obiektów użyteczności publicznej.

W produkcji mebli wykorzystujemy najlepsze materiały meblowe dostępne na rynku europejskim, które posiadają stosowne atesty i certyfikaty, co obecnie ma wydatny wpływ na bezpieczeństwo i higienę pracy.

Płytę meblową produkują dla nas najwięksi producenci drewnopochodnych wyrobów wykończeniowych, firmy: EGGER, KRONOPOL, KRONOSPAN i PFLEIDERER.

Krawędzie wszystkich mebli wykańczamy obrzeżem PCV o grubości 1 i 2 mm, odpornym na wszelkie oddziaływania zewnętrzne. 

Współpracujemy z wieloma producentami frontów meblowych, zarówno z Polski jak i Zagranicy.

W swojej ofercie mamy fronty meblowe wykonane z:

 • płyty meblowej (płyta wiórowa laminowana melaminą) firm: EGGER, KRONOSPAN, KRONOPOL, PFLEIDERER,
 • płyty MDF foliowanej folią PVC firm DRE, WIECH, SOTEX,
 • płyty MDF lakierowanej w połysku lub półmacie, w kolorach NCS, ICA, RENNER
 • płyty MDF fornirowanej fornirami tradycyjnymi, takimi jak: Buk, Olcha, Dąb, jak i egzotycznymi, takimi jak: Wenge, Heban, Palisander firm FINIT, CALIFORNIA TRADING, ALPI, ITALCOLOR,
 • płyty MDF akrylowanej tzw. Acrylux,
 • płyty MDF Polygloss,
 • drewna litego.

Do produkcji mebli wykorzystujemy także materiały rzadziej spotykane, takie jak: szkło gięte, aluminium, stal szlachetna i kwasoodporna, coraz bardziej znane i doceniane ze względu na swoją plastyczność i możliwość tworzenia dowolnych kształtów konglomeraty typu RAUVISIO, STARON czy CORIAN.

Jako kuchenne blaty robocze wykorzystujemy blaty o grubości 28, 38 i 49 mm z zaobleniem postformingowym krawędzi, pokryte laminatem HPL o grubości 0,7 i 0,8 mm, charakteryzującym się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i wytrzymałością termiczną.

Stosujemy jedynie wysokiej jakości zawiasy z dożywotnią gwarancją i systemem spowalniającym zamykanie drzwi firmy BLUM (np. CLIP top BLUMOTION) oraz uchwyty i nóżki zarówno polskich jak i zagranicznych producentów, takich jak: GAMET, NOMET, SCHWINN, ZOBAL.

Szafki wyposażamy w zależności od potrzeb Klienta w:

 • szuflady z niepełnym wysuwem - typu METABOX,
 • szuflady z pełnym wysuwem i systemem samodomykania - typu TANDEMBOX w wersji standardowej lub z systemami INTIVIO i SERVO-DRIVE,
 • szuflady z wyposażeniem w BOXSIDE (ścianki boczne do szuflad wysokich) i wypełnieniem ORGA-LINE (systemy przegródek wewnętrznych, których płynna regulacja pozwala na odpowiednią segregację sztućców),
 • systemy podnośników AVENTOS (HK, HL, HF, HS) do frontów szafek górnych także w wersji z SERVO-DRIVE.

Dobranie odpowiedniego wyposażenia ma ogromny wpływ na wygodę użytkowania mebli.

Jako wyposażenie dodatkowe (np. kosze na prowadnicach z niepełnym i pełnym wysuwem, kosze obrotowe do szafek narożnych, magic-corner, le mans, kosze cargo, oświetlenie halogenowe podszafkowe i nadszafkowe, oświetlenie ledowe lub wieńce świetlne w szafkach górnych, słupy barowe z półkami oraz relingi przyścienne i wkłady na sztućce do szuflad) proponujemy akcesoria takich firm, jak: PEKA, ULIKE, GAMET, NOMET, REJS, ZOBAL i innych.

We wszystkich systemach drzwi przesuwnych i składanych stosujemy rozwiązania i profile SENATOR. Jako wypełnienie profili możemy zastosować płytę meblową, szkło bezpieczne, lacomat (szkło z folią matującą), lacobel (szkło kolorowe), lustro srebrne, brązowe lub grafitowe. Garderoby wyposażamy w elementy konstrukcyjne takie jak: kosze na bieliznę, półki na obuwie, wieszaki na spodnie, wieszaki na paski i krawaty, drążki i pantografy firm: PEKA, ULIKE i REJS.

W swojej ofercie posiadamy również gotowe meble wypoczynkowe, materace, fotele i krzesła biurowe oraz wszelkiego rodzaju dodatki, takie jak lustra srebrne, grafitowe i brązowe, oświetlenie halogenowe, ledowe i inne, półki szklane, kosze na bieliznę, drążki, relingi i wieszaki oraz pozostałą armaturę kuchenną i łazienkową.

NASZYM CELEM JEST WYKONANIE PRODUKTU SPEŁNIAJĄCEGO  PAŃSTWA  OCZEKIWANIA, DAJĄCEGO ZADOWOLENIE NA DŁUGIE LATA UŻYTKOWANIA! 

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą! 

W naszej ofercie znajdą Państwo:

Materiały na meble
Materiały na meble


Wyposażenie kuchni
Wyposażenie kuchni


Wyposażenie garderoby
Wyposażenie garderoby


Copyright CIARKA MEBEL ©