Rzetelna Firma

O nas

Firma Producent mebli na zamówienie CIARKA MEBEL Tomasz Ciarka powstała w roku 1994 i od samego początku swojej działalności zasłynęła jako producent mebli o nietypowych i niepowtarzalnych kształtach, stawiający na jakość wykonywanych usług i satysfakcję Klientów.

Od wielu lat wyposażamy mieszkania naszych Klientów w meble i sprzęt AGD, które dobieramy zawsze w zależności od tego, w jakim klimacie zostało zaaranżowane wnętrze. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z wielką uwagą wsłuchujemy się w sugestie naszych Klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo meble kuchenne, pokojowe, łazienkowe, meble na zamówienie i zabudowy wnęk z drzwiami przesuwnymi.

W początkach działalności naszej firmy, w Polsce powstawało wiele prywatnych przedsiębiorstw, dzięki czemu zdobyliśmy doświadczenie w kompleksowym wyposażaniu pomieszczeń biurowych i obiektów użyteczności publicznej. Produkowane przez naszą firmę zestawy mebli biurowych pod względem ergonomii i wygody pracy sprostają wszelkim wymaganiom stawianym przez naszych Klientów.

W ciągu ostatnich kilkunastu lat w naszym kraju bardzo prężnie zaczął się rozwijać rynek farmaceutyczny. Wiele aptek, które powstały, zostało zaprojektowanych i wyposażonych przez naszą firmę. Rozwiązania techniczne, jakie zastosowaliśmy w wysuwanych półkach, szufladach i frontach, ułatwiają pracę Farmaceutom, a zestawy mebli wypoczynkowych dają poczucie wygody i bezpieczeństwa ich Klientom.

Do produkcji mebli stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne i nie boimy się wykorzystywać nietypowe materiały do aranżacji wnętrz.

Montaż mebli i sprzętu wykonują nasze doświadczone ekipy montażowe.

Oferujemy usługi na terenie całego kraju.

Transport - uzależniony od wielkości inwestycji - w większości przypadków GRATIS!

Copyright CIARKA MEBEL ©